Languages: Cz  Heb


Všechna jídla jsou košer, připravována v centrální kuchyni v objektu DSP. Dětí mají svou jídelnu na stejném patře, kde nejpozději v 10 hod svačí mléčnou svačinu (pečivo, máslo, sýr, zelenina, pomazánka, míchaná vajíčka, tousty, krupicová kaše,…)

Obědy jsou pondělí, středa a čtvrtek masité, pátek parve z masové kuchyně a úterý mléčné. Každé dítě dostane polovinu standardní porce. Strava je vhodná pro velmi malé děti, je sestavena nutriční terapeutkou.

Odpolední svačina - ovoce, jogurt (3 hodiny po obědě), 1-2x týdně čerstvý koláč atd.

Nedávejte dětem s sebou do školky žádné potraviny, školka je striktně košer. Pokud chcete dětem přilepšit nějakým pamlskem, kontaktujte koordinátorku a dohodněte se s ní.

Cena stravného činí 52 Kč / den. Prosíme, vynásobte si počet obědů částkou 52 Kč, přičtěte k základní ceně školkovného a výslednou částku uhraďte na účet číslo 2700835673/2010 u Fio Banky vždy do poloviny měsice.

Odhlásit obědy (či je přihlásit v den, kdy obvykle nechodíte) můžete nejpozději týž den mezi 7:30 - 8:30 přímo v kuchyni DSP na čísle 731606342 či pomocí emailu kuchynedsph@kehilaprag.cz.

Developed & Designed by SES Studio © All rights reserved to Gan Bejachad ®